Zwalczamy myszy i szczury

Deratyzacja to zabieg wykonywany w celu zmniejszenia liczebności szczurów i myszy. Zapewniamy kompleksowe usługi deratyzacji przeznaczone dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji, w tym także dla spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot oraz właścicieli obiektów użytkowych.

W deratyzacji mamy wieloletnie doświadczenie i stosujemy tylko sprawdzone środki biologiczne, chemiczne oraz fizyczne. Przeprowadzamy deratyzację odstraszającą i tradycyjną, bazując na sprawdzonych i skutecznych metodach pracy.

Nasze prace wyróżniają się nie tylko wysoką efektywnością, ale również bezpieczeństwem i terminowością. Deratyzacja jest realizowana w krótkich terminach – działamy także w niedziele. 

Zwalczamy skutecznie myszy i szczury. Przeprowadzamy kompleksową deratyzację obiektów mieszkalnych i użytkowych. Współpracujemy z zarządcami nieruchomości, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Zwalczamy myszy i szczury metodą chemiczną stosując nowoczesne pasty, kostki, ziarno i granulat.

Monitorujemy obecność szkodników zgodnie z wymogami systemu HACCP. Współpracujemy z hotelami, piekarniami, sklepami spożywczymi, hurtowniami, restauracjami itp.

Wykonujemy deratyzację na terenie powiatu kamieńskiego, gryfickiego i goleniowskiego. Zwalczamy myszy i szczury w Świnoujściu.