Zwalczanie komarów. Odkomarzanie

Zwalczanie komarów – lato 2023

Odkomarzanie to zabieg polecany wszystkim, którzy borykają się z plagą komarów.  Nie jesteśmy skazani na uciążliwe towarzystwo komarów. Bez względu na to, dlaczego doszło do ich namnożenia, jest sposób, aby ograniczyć ich liczbę i zredukować ją do akceptowalnego poziomu. Jest wiele sytuacji, w których warto skorzystać z odkomarzania. 

Co to jest odkomarzanie?

Odkomarzanie jest zabiegiem przeprowadzanym w letnich miesiącach i mającym na celu ograniczenie liczby komarów na danym terenie, a tym samym i uwolnienie mieszkańców od uciążliwości z nimi związanych. Wykonywane przy użyciu odpowiedniego sprzętu i preparatów dostępnych tylko dla firm. Zazwyczaj polega ono na rozpyleniu preparatu zwalczającego komary na miejsca ich występowania.

Kiedy najlepiej rozpocząć zwalczanie komarów?

Odkomarzanie przeprowadzamy wszędzie tam, gdzie wystąpił problem nadmiernego namnożenia komarów lub ludzie po prostu chcą mieć spokój od tych uciążliwych owadów. Problem z komarami występuje szczególnie w miejscach, w których doszło do zalań: np. wylały lokalne rzeki. A także tam, gdzie w pobliżu są wody stojące. Na sporą liczbę komarów skarżą się też często działkowcy i wszyscy, którzy latem chcą spędzać czas na świeżym powietrzu. Mokra wiosna sprzyja wylęgowi komarów, które niepokoją w miastach: są obecne w parkach, na skwerach, wdzierają się do domów. 


Zapraszamy do współpracy. Zwalczanie komarów.
Odkomarzanie. tel. 506 365 019